Cselényi Erzsébet Zsé
★★★★★

Mindenkinek ajánlani tudom! Negyon meg vagyok elégedve az iskolával és az ott dolgozókkal!

Rugalmasak, kedvesek! Segítőkészek!

Az oktatók nagyon türelmesek! Élmény volt ott tanulni!

Anita Fischer

Én is One Way autósiskolában szereztem a jogosítványomat. 🚦🚗

Másik suliból jelentkeztem át ide és az átjelentkezéshez minden segítséget megkaptam a One Way suli titkárságán, amit nagyon köszönök.🤗🌷

A mentorom Kondász Ferenc volt, aki szerintem is a világ legjobb – és legtürelmesebb oktatója. 🤗❤️🥇

A gyakorlati órák struktúrája egyénre volt szabva, nagyon szerettem vezetni járni, mindig jó hangulatban teltek az órák.

⬆️Szívből ajánlom ezt az autósiskolát mindenkinek, aki stresszmentesen szeretne megtanulni jól vezetni.

Ottilia Hamarné Nagy
★★★★★

Türelmes oktatás, rugalmas időpont egyeztetés, tanuló központú hozzáállás. Ajánlom mindenkinek, aki a mai közúti forgalomnak megfelelő oktatást szeretne!

Imre Tóth
★★★★★

Legjobb Autósiskola 🚘 Ajálom Mindenkinek Keresitek Bizalommal 🚙 Nagyon Segitők készek Legjobb Oktato Világon 🌍Ferenc Kondász Köszönök Neki Mindent 🙏